تدوین نقشه راه مدیریت دفتر فنی (PEO)

تدوین نقشه راه مدیریت دفتر فنی (PEO)
تدوین نقشه راه مدیریت دفتر فنی (PEO)

موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI) به‌منظور ساختارسازی فرایند مدیریت دفتر فنی (Project Engineering Office) و ایجاد یکپارچگی با نقشه راه مدیریت ساخت (Construction Management)، قصد دارد نقشه راه مشخصی را برای این حوزه برای اولین‌بار در کشور و با بهره‌گیری از اصول بین‌الملل و تطبیق سازی با شرایط داخل کشور ارائه نماید.

1. نقشه راه مدیریت دفتر فنی (PEO)

نقشه راه مدیریت دفتر فنی (PEO) قرار است به نقشه‌های راه‌ دیگر که با هدف آموزش متخصصان حرفه‌ای برای صنعت ساخت از سوی موسسه ACEMI ارائه شده است، متصل گردد. سایر نقشه‌های راه‌، عبارت‌اند از:
1- نقشه راه سرپرست کارگاه
2- نقشه راه مدیر پروژه پیمانکار
3- نقشه راه مدیریت ساخت (CM)
4- نقشه راه مدیریت کسب‌وکار (CBM)
قابل‌ذکر است که نقشه راه مدیریت دفتر فنی (PEO)، نقشه راه سرپرست کارگاه و نقشه راه مدیر پروژه پیمانکار در سال‌های آتی تکمیل خواهند شد تا شرایط یکپارچه‌ای برای صنعت ساخت رقم زده شود.

2. اعضای کارگروه مدیریت دفتر فنی (PEO)

افراد باتجربه زیادی سال‌ها در موسسه ACEMI آموزش‌دیده‌اند تا با استفاده از مباحث نوین و به کمک دانش خود در جهت یکپارچگی و سامان‌دهی این فضا به صنعت ساخت کمک نمایند. اعضای کارگروه مدیریت دفتر فنی (PEO) باهدف یکپارچه‌سازی و ایجاد یک‌زبان مشترک در صنعت ساخت کشور، تدوین نقشه راه مدیریت دفتر فنی (PEO) را آغاز کرده‌اند. اعضای این کارگروه نسبت به سایر نقشه‌های راه موسسه ACEMI اشراف داشته و از تحصیلات دانشگاهی و تجربه اجرایی بالایی برخوردار هستند. اسامی اعضای محترم کارگروه مدیریت دفتر فنی (PEO) موسسه ACEMI به شرح زیر است:
- دکتر سید محمدرضا علوی‌پور
- مهندس سعید فرهنگی
- مهندس مسعود امینی
- مهندس سید مهدی شعفی
- مهندس سعید پرتوی
- مهندس محسن فراش حسینی
- مهندس سید شاهین ابراهیمی
- مهندس میثم جوادی
- مهندس هومن زارعی
- مهندس مسلم پسنده
- مهندس میلاد علایی


نظرات
 • سعید پرتوی

  7 ماه پیش

  باعث افتخار هست بودن در کنار بهترین ها

  پاسخ
 • پشتیبان

  7 ماه پیش

  سپاس از اینکه همراه ما هستید. داشتن همراهان ارزشمندی چون شما افتخار بزرگی برای ماست.

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸