معرفی دوره

منحنی‌های پیشرفت پروژه که به S-Curves معروف هستند، عموما توسط افراد فعال در زمینه برنامه‌ریزی و کنترل پروژه (Project Schedulers) یا حتی مهندسان هزینه (Cost Engineers) تدوین گردیده، تا عملکرد هزینه‌ای، منابع، اجرایی و‌... را در طی زمان و در انواع پروژه‌های مختلف ارائه نمایند. منحنی‌هایی که به عنوان یک ابزار مدیریت پروژه‌ای و به منظور قیاس برنامه و شرایط حقیقی و البته پیش‌بینی عملکرد آتی استفاده می‌گردند. از طرفی، منحنی‌های S عموما برای پشتیبانی از ارزیابی عملکرد مدیریت ارزش کسب شده (EVM) استفاده گردیده که این موضوع نیز از قابلیت‌های جالبی است که می‌تواند با سایر بخش‌ها یکپارچه گردد.
از این‌رو و با توجه به اهمیت این منحنی‌ها، قصد داریم در دوره‌ای که با تمرکز بر روی یکی از مهم‌ترین اسناد انجمن مهندسی هزینه (AACE) برگزار می‌گردد، به بررسی این منحنی‌ها (S-Curves) به شکلی کاربردی و دقیق‌تر بپردازیم. دوره‌ای که به منظور بهبود درک و ایجاد زبان مشترک بین تیم و ذینفعان پروژه ارائه گردیده و با پرداختن به جزئیات بیشتر این منحنی‌های کاربردی، اثربخشی زیادی را برای فعالان پروژه به همراه دارد.

آنچه خواهید آموخت

در این دوره و در زمانی کوتاه، نکات کلیدی را بر اساس یکی از مهم‌ترین اسناد انجمن AACE، برای توسعه مهارت‌های خود در بخش برنامه‌ریزی و کنترل پروژه یاد می‌گیرید. در واقع، در این دوره:
1. مبانی و مفاهیم اولیه S-Curves را فرا خواهید گرفت.
2. نحوه تدوین منحنی‌های خط مبنای S معروف به Baseline S-Curves را یاد خواهید گرفت.
3. تحلیل نمودارهای S را در بخش‌ها و انواع مختلف فرا خواهید گرفت.

وجه تمایز این دوره

- اولین برگزار‌کننده دوره‌های RP انجمن AACE با رویکردی یکپارچه در کشور
- آموزش یک سند مهم از انجمن AACE
- ایجاد تمایز بین فعالان برنامه‌ریزی و کنترل پروژه با یادگیری این مبانی
- برگزاری دوره با رویکرد یکپارچگی مبانی برنامه‌ای و قراردادی
- ارائه ویدیوها و جزوات به صورت کامل (جزوات تنها در اختیار اعضای کانون قرار می‌گیرد)
- ارائه محتوا به صورت تخصصی، خلاصه و پربازده در راستای نقشه راه CM

میتوانید ویدیوی کامل این وبینار را به همراه تمامی پرسش و پاسخها از اینجا تهیه کنید!

چه سرفصل‌هایی در این دوره آموزش داده می‌شوند؟

1. مبانی و مفاهیم اولیه S-Curves
2. تدوین منحنی‌های خط مبنای S معروف به Baseline S-Curves
- منحنی‌های رایج S
- منحنی‌های پیشرفت پروژه S معروف به Progress S-Curves
- منحنی‌های S بر اساس زودترین و دیرترین تاریخ‌ها
- منحنی‌های احجام پروژه S معروف به Quantity S-Curves
- منحنی‌های شبکه جریان نقدینگی پروژه S معروف به Cash Flow S-Curves
3. وارد کردن اطلاعات پیشرفت در منحنی‌های S
4. تحلیل نمودارهای S
- ورود داده‌های اجرا (Actual Data)
- تحلیل ارزش کسب شده (Earned Value)
- تحلیل برنامه زمانی کسب شده (Earned Schedule)
- تحلیل زودترین و دیرترین تاریخ‌ها (Early and Late Dates)
- ایجاد منحنی واحد برنامه (PV Curve)
- نکات مهم در تحلیل‌ها

ثبت‌نام در این دوره و برگزاری آن به چه صورتی انجام می‌شود؟

1. ثبت نام در دوره چگونه و چه زمانی انجام می شود؟
ثبت نام در دوره‌ها به صورت آنلاین و از طریق وبسایت موسسه و صفحه اختصاصی هر دوره انجام می‌شود. زمان آغاز ثبت‌نام هر دوره از طریق شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی می‌شود و کانتر آغاز ثبت نام در وبسایت موسسه فعال می‌گردد.

2. چرا باید شماره موبایل خود را تایید و کارت شناسایی معتبر آپلود نمایم؟
برای ثبت‌نام در دوره‌ها باید هم شماره موبایل خود را تایید نموده و هم یک کارت شناسایی معتبر آپلود کرده باشید. این‌کار تنها یکبار انجام شده و نیاز نیست برای هربار ثبت‌نام این کار را تکرار کنید. پس از آپلود کارت شناسایی همکاران ما در اسرع وقت (بین 24 الی 48 ساعت) نسبت به تایید آن اقدام میکنند. پس از آپلود کارت شناسایی میتوانید ادامه مراحل ثبت نام خود را طی کنید ولی در صورت عدم تایید کارت شناسایی، احتمال لغو ثبت‌نام شما وجود دارد. پس حتما نسبت به آپلود مدارک معتبر خود دقت کنید.
از آنجایی که برای دوره‌های تقویمی گواهینامه صادر می‌شود وبرای صدور گواهینامه به تایید هویت واقعی فراگیران نیاز است، باید شماره موبایل و کارت شناسایی معتبر شما تایید گردد. دلیل دیگر آنست که ویدئوهای دوره‌ها در اختیار فراگیران قرار گرفته و بر روی ویدئوها واترمارک قرار می‌گیرد. در صورتی‌که ثبت‌نام‌کننده هویتی واقعی نداشته باشد، این واترمارک نیز می‌تواند غیرواقعی بوده و مشکلاتی را ایجاد نماید. از این‌رو، این موضوع هم به نفع کاربران و هم موسسه است.
برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای ثبت‌نام در سایت و دوره‌ها مراجعه نمایید.

3. آیا برای ثبت‌نام در این دوره تخفیف ارائه می‌شود؟
اگرچه اعتقاد داریم قیمت دوره‌­های موسسه به نسبت کیفیت، جامعیت و ویژگی­های منحصربه‌­فردی که در اختیارتان قرار می­دهد بسیار کمتر از ارزش واقعی آ­ن­ها است، اما علاوه بر
- برگزاری جامع هر دوره با تعداد ساعت بسیار بالا که نه فقط در ایران، بلکه در عرصه بین­‌الملل کم­‌نظیر است؛
- محتوای تخصصی که در ایران یافت نمی­شود و بسیار ناب است؛
- کیفیت و نظم برگزاری کلاس­ها؛
- ارائه ویدیوها و جزوات به صورت کامل (جزوات تنها در اختیار اعضای کانون قرار می‌گیرد)
تخفیف­‌های ویژه‌­ای توسط موسسه نیز برای همدلی در این شرایط اقتصادی در نظر گرفته شده است.

4. این تخفیف‌ها شامل چه مواردی هستند؟
الف. تخفیف ویژه اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI
- اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، می­توانید از قیمت‌های ویژه اعضای کانون بهره‌­مند شده و با قیمت کمتری در دوره‌­ها ثبت‌نام نمایید.
- اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، علاوه بر بهره­‌مندی از قیمت‌های ویژه اعضای کانون، از تخفیف امتیازی بهره‌­مند می­شوید تا بتوانید در آینده نیز از این امتیاز که تبدیل به کد تخفیف اعضای کانون می­شود، بهره‌­مند شوید.
- اگر عضو کانون موسسه ACEMI باشید، می‌توانید یک هفته زودتر از آغاز ثبت‌نام عمومی، با مراجعه به صفحه دوره در وبسایت موسسه، در دوره ثبت نام کنید.

ب. تخفیف ثبت­‌نام زودهنگام (24 ساعته)
اگر در شبکه­‌های مجازی موسسه (لینکدین، تلگرام، اینستاگرام) عضو باشید، قبل از شروع ثبت‌نام برخی از دوره‌­ها تخفیفی برای ثبت‌­نام زودهنگام در اختیارتان قرار می­گیرد که 24 ساعت فرصت دارید تا از این تخفیف دلچسب استفاده نمایید. این تخفیف نیز به صورت جداگانه ارائه شده و می­‌تواند با تخفیف اعضای کانون دانش‌­پژوهان ACEMI جمع شود.

5. نحوه برگزاری دوره چگونه است؟
- این دوره به صورت آنلاین برگزار می‌شود. در روز برگزاری هر جلسه لینک ورود به جلسه از طرف وبرنو برایتان ایمیل خواهد شد. اگر ایمیل را در Inbox خود نیافتید، حتما پوشه Spam و Promotion و Social ایمیل خود را چک نموده و آن را به Inbox منتقل نمایید. در صورت عدم دریافت ایمیل حاوی لینک ورود به وبینار تا ساعت 15 روز برگزاری وبینار با شماره‌های موسسه تماس بگیرید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین سایت به ما اطلاع دهید.
- شما می‌توانید با اندروید ۸ به بالا، یا با آخرین نسخه مرورگر کروم، و یا آیفون با آخرین نسخه سافاری، در وبینارها شرکت کنید، اما بهترین راه شرکت در رویدادها، استفاده از لپتاپ و مرورگر کروم است.
- محتوای جلسات آنلاین تا 24 ساعت بعد از برگزاری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
- حتما پیش از شروع دوره راهنمای ورود به وبینارها را بررسی کنید.

6. آیا جزوات و ویدئوها در اختیار فراگیران قرار می گیرد؟
محتوای دوره‌ها که در اختیار فراگیران دوره‌ها قرار می‌گیرد شامل انواع زیر است:
1. جزوات (اسلایدها)
2. فایل‌ها (ورکشاپ‌ها، فایل‌های ضمیمه و...)
3. ویدئوهای ضبط شده
بر اساس سیاست‌های برنامه‌ریزی شده در موسسه، اعضای کانون دانش‌پژوهان به هر 3 نوع محتوای ارائه شده دسترسی داشته اما سایر فراگیرانی که عضو کانون دانش‌پژوهان نیستند، تنها به ویدئوهای ضبط شده و فایل‌ها دسترسی دارند.
برای کسب جزئیات بیشتر درباره نحوه ارائه محتوای دوره، حتما راهنمای دسترسی به محتوای دوره‌ها را مطالعه کنید.

7. آیا این دوره ضمانت عودت وجه دارد؟
در راستای تکریم و حمایت از فراگیران و دانش‌پذیران موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI)، دوره‌های آموزشی (وبیناری، ویدئویی و هیبریدی)، دارای ضمانت بازگشت وجه 100 درصد است و شما اگر دوره‌ها و آموزش‌های ما را تهیه کرده باشید و احساس کنید که از دوره آموزشی به هر دلیلی رضایت ندارید، 100 درصد وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ضمانت بازگشت وجه را مطالعه کنید.

چه گواهینامه‌هایی برای این دوره صادر می‌شود؟

1. انواع گواهینامه‌ها
- گواهینامه حضور (Certificate of Participation) برای این دوره صادر می شود. 

الف. گواهینامه حضور (Certificate of Participation) به رنگ نقره ای

2. نحوه اخذ گواهینامه‌ها
- برای دریافت گواهینامه حضور باید ۶۰ درصد مدت دوره و بیشتر در دوره حضور داشته باشید.
- برای کسب اطلاعات بیشتر، نقشه راه مدیریت ساخت (CM) و گواهینامه‌ها را مطالعه کنید.

3. نحوه اعتبارسنجی گواهینامه
- یکی از ویژگی هایی که گواهینامه‌های موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) دارند و آن را از سایر گواهینامه ها متمایز میکند، قابلیت اعتبارسنجی آن ها است. هر یک از گواهینامه های موسسه برای هر یک از شرکت کنندگان با یک کد یکتا صادر می گردند و با جستجوی کد رهگیری در وبسایت، موسسه با ذکر نام و نام خانوادگی اعلام می کند که فرد گواهینامه دوره را اخذ کرده و گواهینامه معتبر می باشد. پیشنهاد میکنیم صفحه اعتبارسنجی گواهینامه‌ها را مشاهده نمایید. 

4. نحوه صدور گواهینامه‌ها
- چنانچه شرایط دریافت گواهینامه ها را داشته باشید، فایل گواهینامه در پنل کاربری شما بارگذاری می شود و پس از بارگذاری از طرف موسسه ایمیل دریافت می کنید.
- فایل PDF گواهینامه ها تا یک هفته پس از اتمام دوره صادر شده و در پنل کاربری در وبسایت موسسه قرار می گیرد.
- اگر تمایل به دریافت گواهینامه به صورت چاپی با هولوگرام اختصاصی موسسه داشته باشید، میتواند از طریق پروفایل خود (بخش "گواهینامه‌ها") اقدام به ثبت درخواست و پرداخت هزینه ارسال نمایید.
- برای اطلاعات بیشتر راهنمای دسترسی به گواهینامه ها را مطالعه کنید.

این دوره به چه صورتی پشتیبانی می‌شود؟

از روز برگزاری دوره به مدت ۶۰ روز شامل پشتیبانی می‌شوید. به "پنل کاربری" خود مراجعه کنید و در قسمت "پشتیبانی علمی دوره‌ها" سوالات خود را بپرسید. برای دوره های بلندمدت (بیشتر از 12 ساعت) علاوه بر ارتباط از طریق پنل، گروه پشتیبانی تلگرامی ایجاد می‌شود و لینک آن از طریق ایمیل ارسال می‌گردد و در پنل کاربری نیز درج می شود. با عضویت در این گروه می‌توانید سوالات خود را از استاد بپرسید و از راهنمایی‌های استاد و سایر مطالب آن نیز بهره‌مند شوید.

گواهینامه حضور CM

نظرات
 • علی آذری

  2 ماه پیش

  دانش مورد استفاده در موضوع بررسی منحنی S در پروژه ها معمولا بسیار محدود و مبتنی بر استانداردهای عمومی مدیریت پروژه است، مباحث ارائه شده در این دوره برای متخصصین این عرصه عمق قابل توجهی را فراهم می سازد که می توانند به صورت کاربردی از مزایای آن در پروژه های خود بهره مند شوند.

  پاسخ
 • پشتیبان

  2 ماه پیش

   با آرزوی موفقیت برای شما و همه عزیزان!

  پاسخ
 • سیران حیدری

  9 ماه پیش

  با سلام و خسته نباشید.این دوره، دوره ایی پر از نکات کلیدی و تحلیل های پیشرفته همراه با دسته بندی و ترتیب ارائه مطالب و مفاهیم بود. با تشکر از دکتر علوی پور و تیم ACEMI.

  پاسخ
 • پشتیبان

  9 ماه پیش

  سپاس از همراهی شما. با آرزوی موفقیتهای روز افزون!

  پاسخ
 • یاور کریمی

  9 ماه پیش

  سلام و عرض ادب به نظر من این دوره گل سر سبد دوره های تکمیلی موسسه ACEMI بود، در یک جلسه کلیدی ترین و کاربردی ترین مطالب ارائه شد. البته من باید یه تشکر ویژه از آقای دکتر علوی پور عزیز بکنم که با حوصله به تمامی سوالات دوستان پاسخ دادن و همه مطالب با جزییات بیان شد. یه رویکرد اخلاق مدار و حرفه‌ای موسسه که در این دوره هم به وضوح مشخص بود این هست که موسسه ACEMI همیشه بیشتر از معمول و بیشتر از هزینه ای که دریافت میکنه ،مطالب و آموزش ارائه میده .این تفکر و دیدگاه بسیار قابل تحسین و ارزشمند هست و به نظر من این مورد یکی از عوامل متمایز بودن و موفقیت این موسسه هست و خواهد بود.

  پاسخ
 • پشتیبان

  9 ماه پیش

  قطعا نظر ارزشمند شما باعث قوت قلب ما برای ادامه مسیر میباشد؛ از همراهی و به اشتراک گذاشتن نظرتان سپاسگزاریم و امیدوار هستیم در مسیرتان با موفقیت و سربلندی گام بردارید.

  پاسخ
 • بهاره مرادی

  10 ماه پیش

  باسلام و احترام این دوره یکی از بی نظرین ترین دوره های تکمیلی می باشد که در فرآیند برنامه ریزی و کنترل پروژه و حتی آنالیز تاخیرات بسیار کمک کننده است، پر از نکات کلیدی که تسلط بر آنها باعث جلوگیری از خیلی اشتباهات برنامه ریزی و خسارات وارده به پروژه میگردد و شما رو به یک متخصص حرفه ای تبدیل می کند. دوره ای که هم کارشناسان و هم مدیران پروژه به شدت به یادگیری آن نیاز دارند.

  پاسخ
 • پشتیبان

  10 ماه پیش

  باعث افتخار ماست و امیدواریم دانشجویان بیشتری همچون شما در این عرصه قدم بگذارند.

  پاسخ
 • شورش نظرگاهی

  10 ماه پیش

  با سلام و درود شاید در نگاه اول به عنوان دوره این اندیشه در ذهن متبادر شود که این یک دوره تخصصی در سطح کارشناسی است اما اعتراف میکنم که بعد از گذراندن این دوره ی بیش از 5 ساعت( که البته 4 ساعت وعده داده شده بود)، به دوستان هم دوره گفتم که اتفاقا این دوره مختص مدیران پروژه بود تا بتوانند تعریف درستی از آنچه نیاز دارند را به تیم خود عرضه کنند و حتی بیشتر، بتوانند تولید داده های پروژه را هدف محور رصد کنند تا در وقت مقتضی تصمیات درست تری بگیرند. این دوره یه عصاره ناب از دوره های برنامه ریزی و نرم افزارهای MSP,P6 و EPPM بود که از خروجی آن می توان به آنالیز تاخیرات و درنهایت تعیین مسیر کلیم های هدفمند ، رسید. از صمیم قلب برای طراحی و تدریس چنین دوره ی ناب و بی نظری از دکتر علوی پور ارجمند و تیم همیشه همراه موسسه ACEMI تشکر میکنم. در پناه مهر، مانا باشید و پایا. شورش نظرگاهی

  پاسخ
 • پشتیبان

  10 ماه پیش

  همراهی شما و نظرات ارزشمند شما باعث بیشتر شدن انگیزه و تلاش ما برای ارائه آموزش‌ها و خدمات بهتر برای شما عزیزان و تمامی فعالان این حوزه در کشورمان می‌شود. سپاس از اینکه همراه ما بوده‌اید و هستید.

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.


نظرات
 • علی آذری

  2 ماه پیش

  دانش مورد استفاده در موضوع بررسی منحنی S در پروژه ها معمولا بسیار محدود و مبتنی بر استانداردهای عمومی مدیریت پروژه است، مباحث ارائه شده در این دوره برای متخصصین این عرصه عمق قابل توجهی را فراهم می سازد که می توانند به صورت کاربردی از مزایای آن در پروژه های خود بهره مند شوند.

  پاسخ
 • پشتیبان

  2 ماه پیش

   با آرزوی موفقیت برای شما و همه عزیزان!

  پاسخ
 • سیران حیدری

  9 ماه پیش

  با سلام و خسته نباشید.این دوره، دوره ایی پر از نکات کلیدی و تحلیل های پیشرفته همراه با دسته بندی و ترتیب ارائه مطالب و مفاهیم بود. با تشکر از دکتر علوی پور و تیم ACEMI.

  پاسخ
 • پشتیبان

  9 ماه پیش

  سپاس از همراهی شما. با آرزوی موفقیتهای روز افزون!

  پاسخ
 • یاور کریمی

  9 ماه پیش

  سلام و عرض ادب به نظر من این دوره گل سر سبد دوره های تکمیلی موسسه ACEMI بود، در یک جلسه کلیدی ترین و کاربردی ترین مطالب ارائه شد. البته من باید یه تشکر ویژه از آقای دکتر علوی پور عزیز بکنم که با حوصله به تمامی سوالات دوستان پاسخ دادن و همه مطالب با جزییات بیان شد. یه رویکرد اخلاق مدار و حرفه‌ای موسسه که در این دوره هم به وضوح مشخص بود این هست که موسسه ACEMI همیشه بیشتر از معمول و بیشتر از هزینه ای که دریافت میکنه ،مطالب و آموزش ارائه میده .این تفکر و دیدگاه بسیار قابل تحسین و ارزشمند هست و به نظر من این مورد یکی از عوامل متمایز بودن و موفقیت این موسسه هست و خواهد بود.

  پاسخ
 • پشتیبان

  9 ماه پیش

  قطعا نظر ارزشمند شما باعث قوت قلب ما برای ادامه مسیر میباشد؛ از همراهی و به اشتراک گذاشتن نظرتان سپاسگزاریم و امیدوار هستیم در مسیرتان با موفقیت و سربلندی گام بردارید.

  پاسخ
 • بهاره مرادی

  10 ماه پیش

  باسلام و احترام این دوره یکی از بی نظرین ترین دوره های تکمیلی می باشد که در فرآیند برنامه ریزی و کنترل پروژه و حتی آنالیز تاخیرات بسیار کمک کننده است، پر از نکات کلیدی که تسلط بر آنها باعث جلوگیری از خیلی اشتباهات برنامه ریزی و خسارات وارده به پروژه میگردد و شما رو به یک متخصص حرفه ای تبدیل می کند. دوره ای که هم کارشناسان و هم مدیران پروژه به شدت به یادگیری آن نیاز دارند.

  پاسخ
 • پشتیبان

  10 ماه پیش

  باعث افتخار ماست و امیدواریم دانشجویان بیشتری همچون شما در این عرصه قدم بگذارند.

  پاسخ
 • شورش نظرگاهی

  10 ماه پیش

  با سلام و درود شاید در نگاه اول به عنوان دوره این اندیشه در ذهن متبادر شود که این یک دوره تخصصی در سطح کارشناسی است اما اعتراف میکنم که بعد از گذراندن این دوره ی بیش از 5 ساعت( که البته 4 ساعت وعده داده شده بود)، به دوستان هم دوره گفتم که اتفاقا این دوره مختص مدیران پروژه بود تا بتوانند تعریف درستی از آنچه نیاز دارند را به تیم خود عرضه کنند و حتی بیشتر، بتوانند تولید داده های پروژه را هدف محور رصد کنند تا در وقت مقتضی تصمیات درست تری بگیرند. این دوره یه عصاره ناب از دوره های برنامه ریزی و نرم افزارهای MSP,P6 و EPPM بود که از خروجی آن می توان به آنالیز تاخیرات و درنهایت تعیین مسیر کلیم های هدفمند ، رسید. از صمیم قلب برای طراحی و تدریس چنین دوره ی ناب و بی نظری از دکتر علوی پور ارجمند و تیم همیشه همراه موسسه ACEMI تشکر میکنم. در پناه مهر، مانا باشید و پایا. شورش نظرگاهی

  پاسخ
 • پشتیبان

  10 ماه پیش

  همراهی شما و نظرات ارزشمند شما باعث بیشتر شدن انگیزه و تلاش ما برای ارائه آموزش‌ها و خدمات بهتر برای شما عزیزان و تمامی فعالان این حوزه در کشورمان می‌شود. سپاس از اینکه همراه ما بوده‌اید و هستید.

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

نظرات
 • علی آذری

  2 ماه پیش

  دانش مورد استفاده در موضوع بررسی منحنی S در پروژه ها معمولا بسیار محدود و مبتنی بر استانداردهای عمومی مدیریت پروژه است، مباحث ارائه شده در این دوره برای متخصصین این عرصه عمق قابل توجهی را فراهم می سازد که می توانند به صورت کاربردی از مزایای آن در پروژه های خود بهره مند شوند.

  پاسخ
 • پشتیبان

  2 ماه پیش

   با آرزوی موفقیت برای شما و همه عزیزان!

  پاسخ
 • سیران حیدری

  9 ماه پیش

  با سلام و خسته نباشید.این دوره، دوره ایی پر از نکات کلیدی و تحلیل های پیشرفته همراه با دسته بندی و ترتیب ارائه مطالب و مفاهیم بود. با تشکر از دکتر علوی پور و تیم ACEMI.

  پاسخ
 • پشتیبان

  9 ماه پیش

  سپاس از همراهی شما. با آرزوی موفقیتهای روز افزون!

  پاسخ
 • یاور کریمی

  9 ماه پیش

  سلام و عرض ادب به نظر من این دوره گل سر سبد دوره های تکمیلی موسسه ACEMI بود، در یک جلسه کلیدی ترین و کاربردی ترین مطالب ارائه شد. البته من باید یه تشکر ویژه از آقای دکتر علوی پور عزیز بکنم که با حوصله به تمامی سوالات دوستان پاسخ دادن و همه مطالب با جزییات بیان شد. یه رویکرد اخلاق مدار و حرفه‌ای موسسه که در این دوره هم به وضوح مشخص بود این هست که موسسه ACEMI همیشه بیشتر از معمول و بیشتر از هزینه ای که دریافت میکنه ،مطالب و آموزش ارائه میده .این تفکر و دیدگاه بسیار قابل تحسین و ارزشمند هست و به نظر من این مورد یکی از عوامل متمایز بودن و موفقیت این موسسه هست و خواهد بود.

  پاسخ
 • پشتیبان

  9 ماه پیش

  قطعا نظر ارزشمند شما باعث قوت قلب ما برای ادامه مسیر میباشد؛ از همراهی و به اشتراک گذاشتن نظرتان سپاسگزاریم و امیدوار هستیم در مسیرتان با موفقیت و سربلندی گام بردارید.

  پاسخ
 • بهاره مرادی

  10 ماه پیش

  باسلام و احترام این دوره یکی از بی نظرین ترین دوره های تکمیلی می باشد که در فرآیند برنامه ریزی و کنترل پروژه و حتی آنالیز تاخیرات بسیار کمک کننده است، پر از نکات کلیدی که تسلط بر آنها باعث جلوگیری از خیلی اشتباهات برنامه ریزی و خسارات وارده به پروژه میگردد و شما رو به یک متخصص حرفه ای تبدیل می کند. دوره ای که هم کارشناسان و هم مدیران پروژه به شدت به یادگیری آن نیاز دارند.

  پاسخ
 • پشتیبان

  10 ماه پیش

  باعث افتخار ماست و امیدواریم دانشجویان بیشتری همچون شما در این عرصه قدم بگذارند.

  پاسخ
 • شورش نظرگاهی

  10 ماه پیش

  با سلام و درود شاید در نگاه اول به عنوان دوره این اندیشه در ذهن متبادر شود که این یک دوره تخصصی در سطح کارشناسی است اما اعتراف میکنم که بعد از گذراندن این دوره ی بیش از 5 ساعت( که البته 4 ساعت وعده داده شده بود)، به دوستان هم دوره گفتم که اتفاقا این دوره مختص مدیران پروژه بود تا بتوانند تعریف درستی از آنچه نیاز دارند را به تیم خود عرضه کنند و حتی بیشتر، بتوانند تولید داده های پروژه را هدف محور رصد کنند تا در وقت مقتضی تصمیات درست تری بگیرند. این دوره یه عصاره ناب از دوره های برنامه ریزی و نرم افزارهای MSP,P6 و EPPM بود که از خروجی آن می توان به آنالیز تاخیرات و درنهایت تعیین مسیر کلیم های هدفمند ، رسید. از صمیم قلب برای طراحی و تدریس چنین دوره ی ناب و بی نظری از دکتر علوی پور ارجمند و تیم همیشه همراه موسسه ACEMI تشکر میکنم. در پناه مهر، مانا باشید و پایا. شورش نظرگاهی

  پاسخ
 • پشتیبان

  10 ماه پیش

  همراهی شما و نظرات ارزشمند شما باعث بیشتر شدن انگیزه و تلاش ما برای ارائه آموزش‌ها و خدمات بهتر برای شما عزیزان و تمامی فعالان این حوزه در کشورمان می‌شود. سپاس از اینکه همراه ما بوده‌اید و هستید.

  پاسخ
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸