درباره رویداد

این کنفرانس که قرار است در سال 1397 به مدت 2 روز و طی 5 و 6 اسفند در تهران و توسط گروه پژوهشی صنعتی آریانا برگزار شود، چهاردهمین دوره خود را تجربه مینماید و شامل شش بخش سخنرانی کلیدی، کارگاههای آموزشی، مقالات پژوهشی و مطالعات موردی، ارائه تجارب برتر مدیریت پروژه، میزگردهای تخصصی و نمایشگاه جانبی میباشد. شاید بتوان گفت این کنفرانس یکی از بزرگترین کنفرانسهای مدیریت پروژه در ایران میباشد، که در کنار نقاط قوتش، کاستیهایی نیز دارد که دست اندرکاران این امر در پی بر طرف نمودن آن میباشند. بر اساس تجربه قبلی از حضور قبلی دکتر علوی پور در این کنفرانس، شاید بتوان بهترین بخشهای این کنفرانس را کارگاههای آموزشی و ارائه تجارب مدیریتی دانست که باعث میشود مخاطبان و شرکت کنندگان با مباحث و عناوین مدیریت پروژه آشنا گردند. همچنین حضور اساتید و صاحب نظران و مدیران و مدرسان پروژه در این کنفرانس، باعث میگردد تا بتوانید یک شبکه ارتباطی مناسبی برای توسعه کسب و کار و رشد شغلی خود ایجاد نمایید. اگرچه ساز و کارهای مقالات برای دانشجویان دارای کاستیهایی است که شاید از توان مدیریت دست اندرکاران این کنفرانس خارج باشد، اما حضور در این کنفرانس قطعا دستاوردهای ارزشمندی را به خصوص برای دانشجویان به همراه خواهد داشت. 

در این کنفرانس، دکتر علوی پور نیز کارگاهی تحت عنوان مدیریت مالی و حسابداری در سازمانهای پروژه محور ارائه خواهند نمود که میتوانید جزئیات این کارگاه آموزشی را از اینجا مشاهده بفرمایید.

همچنین تصاویر مربوط به این کنفرانس را نیز میتوانید از اینجا مشاهده کنید.  

گروه پژوهشی صنعتی آریانا

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.


نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸