مقایسه بین پریماورا EPPM و PPM، کدام بهتر است؟

مقایسه بین پریماورا EPPM و PPM، کدام بهتر است؟

در این ویدئوی آموزشی به مقایسه پریماورا EPPM و PPM پرداخته‌ایم. امروزه نسخه‌های تحت وب نرم‌افزارها در دنیا به دلیل پیشرفت‌هایی که در عرصه تکنولوژی صورت‌گرفته و همچنین مسائلی همانند کرونا که بر زندگی انسان‌ها تأثیر گذاشت، بسیار حائز اهمیت گشته و این موضوع در مدیریت پروژه نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است. این موضوعات باعث شده که شرکت Oracle نیز نرم‌افزار تحت وب پریماورا با نام EPPM را ایجاد و معرفی کند. پریماورا EPPM نسبت به پریماورا PPM دارای تمایزهایی است که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:
- برخلاف نسخه PPM که نرم‌افزاری تحت ویندوز است، نسخه EPPM این نرم‌افزار تحت وب است.
- در هر جا و مکانی حتی با گوشی هوشمند و با دسترسی به اینترنت، می‌توان به نسخه EPPM دسترسی داشت و اطلاعات را در لحظه بررسی و به‌روزرسانی کرد.

- امکان دسترسی چندین کاربر در مکان‌های مختلف و به‌صورت هم‌زمان در این نرم‌افزار وجود دارد.

- پریماورا EPPM در مباحث مربوط به گزارش‌گیری و داشبوردهای مدیریتی امکانات بسیار خوبی را به نسبت پریماورا PPM در اختیار کاربران قرار میدهد.

برای آموختن نکات بیشتر حتما این ویدئو را مشاهده نمایید.


جایگاه این مبانی در آموزش‌های موسسه ACEMI

در نقشه راه جامع موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور، دوره ای در سطح مهارت‌های سخت-کارشناسی ارشد و استراتژی برای آموزش نرم افزار Primavera EPPM طراحی شده که این نرم‌افزار را به شکل مناسبی آموزش می‌دهد. 


نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸