درباره رویداد

پانزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه در شرایطی در سال 1399 به صورت آنلاین برگزار میگردد که موضوعات مدیریتی به خصوص در شرایط فعلی از اهمیت فراوانتری برای برون رفت از بحران فعلی اهمیت پیدا میکند. به همین دلیل، امسال نیز کنفرانس مدیریت پروژه همانند سالهای قبل مخاطبان زیادی را به خود جذب نموده و این کنفرانس به عنوان بزرگترین رویداد مدیریت پروژه ای کشورمان متولی حل مشکلات بسیاری میباشد. دکتر علوی پور نیز در این کنفرانس سخنرانی خواهد داشت که جزئیات آن در ادامه درج شده است.

اگرچه دانش فنی مدیریت پروژه برای مدیران پروژه یک الزام به حساب میاید، اما موفقترین مدیران پروژه مدیرانی هستند که علاوه بر دانش و مهارتهای فنی، دانش و مهارتهای لازم برای رهبری و Business را کسب نمایند. از آنجا که یکی از مهمترین اهرمهای بقا و رشد سازمانها سودآوری آنها میباشد، مدیران پروژه باید از تاثیر تصمیمات خود بر روی اهرمهای سودآوری پروژه و سازمان آگاه بوده و بدانند به طور مثال این تصمیمها چگونه بر روی مدیریت شبکه جریانهای نقدینگی (Cash flows)، هزینه تمام شده پروژه، مدیریت Change order ها، ارتباطات، بازار هدف، مدیریت ذینفعان و بسیاری از موارد دیگر در یک ساختار کلان و یکپارچه تاثیر میگذارند. اما سوال اصلی آنست که چگونه مدیر پروژه میتواند از منظر یک Business Manager به قضایا نگاه کرده و این ساختار یکپارچه چه ساختاریست که باید در کنار بکارگیری دانش فنی مدیران پروژه، منجر به سودآوری حداکثری سازمان گردد؟ موضوعی که در پانزدهمین کنفرانس مدیریت پروژه به آن پاسخ خواهیم داد.

خلاصه رزومه دکتر سید محمدرضا علوی پور

- دکترای مدیریت ساخت از دانشگاه Illinois Tech آمریکا و دارای مدرک مدیریت حرفه ای پروژه (PMP) از موسسه مدیریت پروژه آمریکا و مدارک CMIT و CM از انجمن مدیریت ساخت آمریکا (CMAA)
- مدیرعامل موسسه ACEMI
- عضو و همکار تحقیقاتی انجمن مدیریت ساخت آمریکا (CMAA)
- همکار تحقیقاتی بخش MPIC انجمن مهندسان عمران آمریکا (ASCE)
- همکار تحقیقاتی پروفسور David Arditi
- همکار آموزشی پروفسور Raymond Lemming
- دارای درجه نخبگی از بنیاد ملی نخبگان ایران
- محقق، مدرس و مشاور مدیریت ساخت و پروژه و نویسنده مقالات متعدد بین المللی

برای آشنایی بیشتر با دکتر سید محمدرضا علوی پور اینجا را کلیک نمایید.

گروه پژوهشی صنعتی آریانا

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.


نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸