سخنرانان خارجی دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)

سخنرانان خارجی دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)
سخنرانان خارجی دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)

دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS) در 5 مهرماه 1403 در شهر تهران برگزار خواهد شد. این رویداد به‌عنوان مهم‌ترین رویداد مهندسی و مدیریت ساخت در کشور ایران شناخته می‌شود. دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت میزبان سخنرانان برجسته داخلی و خارجی است.
باتوجه‌به اهمیت کسب اطلاع از آخرین دستاوردهای علمی در جهان و استفاده از تجارب اساتید بین‌المللی، سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت، از بزرگ‌ترین اساتید مدیریت ساخت در جهان برای سخنرانی در این رویداد مهم کشور دعوت کرده است.
در اولین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS) پروفسور جان ای. شافلبرگر (Professor John E. Schaufelberger) و پروفسور ریموند لمینگ (Professor Raymond Lemming) که از اساتید به نام و بزرگ مدیریت ساخت در کشور آمریکا و جهان هستند سخنرانی کردند.
دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS) نیز میزبان دکتر استفن وارهو (Stephen P. Warhoe) و جناب آقای کریستوفر کارسون (Christopher Carson) به عنوان سخنرانان کلیدی در این رویداد بزرگ خواهد بود. تا جامعه مدیریت ساخت کشور بتواند از تجربیات این اساتید بزرگ در داخل کشور نهایت استفاده را ببرند.
این اولین بار در کشور است که بزرگان و اساتید صنعت ساخت به عنوان سخنران کلیدی در یکی از تخصصی‌ترین رویدادهای صنعت ساخت به ارائه موضوعاتی که سال‌ها تجربه و تبحر دارند، خواهند پرداخت. 

در ادامه به معرفی خلاصه‌ای از رزومه سخنرانان خارجی دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS) خواهیم پرداخت.

1.جناب آقای Christopher Carson

 آقای Chris Carson که Vice President شرکت Arcadis در آمریکا هستند. ایشان یکی از اصلی‌ترین تدوین‌کنندگان اسناد مدیریت ساخت در دنیا هستند و با انجمن‌ها و موسسات زیادی از جمله AACE و CMAA و PMI و RICS سال‌ها همکاری داشته‌اند. تجربه اجرایی ایشان به بیش از 45 سال باز می‌گردد و در این سال‌ها توانسته بخش زیادی از تجارب خود را در قالب اسناد تخصصی مدیریت ساخت منتشر کند.
ایشان اولین سخنرانان کلیدی دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS) خواهند بود.

تجربیات متنوع ایشان در بخش‌های مختلف عبارت‌اند از:
- ریل سبک‌وسنگین
- زیرساخت جاده و پل
- هواپیمایی
- بنادر دریایی
- آب و فاضلاب
- خدمات رفاهی
- محیطی
- دارویی
- نفت و گاز
- صنعتی
- تجاری
- آموزشی

برای آشنایی بیشتر با جناب آقای Christopher Carson، رزومه‌ی ایشان را در سایت رویدادهای بین‌المللی صنعت ساخت (ICIE) بررسی کنید.

2. دکتر Stephen P. Warhoe

دکتر Stephen P. Warhoe یکی دیگر از بزرگان صنعت ساخت، به دعوت ICIE بابت حضور در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS) در ایران جواب مثبت دادند. ایشان که یکی از بزرگان صنعت ساخت هستند، نقش کلیدی در پیشبرد دانش مدیریت ساخت در دنیا داشته‌ و یکی از سرشناس‌ترین افراد در این زمینه هستند.

دکتر Stephen Warhoe یکی از بزرگان مدیریت ساخت دنیا که
1. مدیر اسبق انجمن AACE و Vice President فعلی AACE هستند.
2. بیش از ۳۵ سال سابقه اجرایی در بزرگ‌ترین پروژه‌های صنعت ساخت دنیا که سابقه رسیدگی به انواع پرونده‌های کلیم و تاخیرات را نیز در پرونده خود دارند.
3. یکی از همکاران اصلی شرکت Long نیز می‌باشند و
4. در پروژه‌های بین‌المللی زیادی در سراسر دنیا فعالیت داشته و
5. نویسنده بسیاری از اسناد انجمن AACE هستند.
دعوت موسسه ACEMI را برای سخنرانی در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS) پذیرفت و ایشان یکی از سخنرانان کلیدی دومین سمپوزیوم خواهند بود.

برای آشنایی بیشتر با دکتر Stephen P. Warhoe، رزومه‌ی ایشان را در سایت رویدادهای بین‌المللی صنعت ساخت (ICIE) بررسی کنید.
حضور این بزرگان، یکی از بزرگ‌ترین اتفاقات در تاریخ مدیریت پروژه‌های صنعت ساخت ایران است که بی‌صبرانه منتظر آن هستیم.

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸