مدیر موسسه ACEMI
معرفی اجمالی

2. مهندس مهتاب مرادی، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت کسب‌و‌کار (MBA) از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و مدرک کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه تهران، با کسب رتبه 595 کنکور سراسری است. ایشان فعالیت خود را به عنوان دستیار آموزشی از دانشگاه تهران در سال 1397 آغاز نمود و پس از آن فعالیت خود را در زمینه مشاور آموزشی و تحصیلی و سپس مدیریت داخلی موسسه حقوقی و بین‌المللی پارسا ادامه داد.

مهندس مرادی از سال 1398 به عنوان مسئول برنامه‌ریزی و هماهنگی (Coordinator) به موسسه ACEMI پیوست و سپس با سمت مدیر آموزش در برگزاری و نظارت بر کیفیت خدمات ارائه شده بیش از 101 دوره آموزشی عمومی و سازمانی، برنامه‌ریزی و هماهنگی مربوط به خدمات آموزشی در زمینه مدیریت ساخت و مشاوره پروژه‌های این موسسه فعالیت خود را ادامه داد. ایشان با گذراندن دوره‌های متعدد مدیریت ساخت و طی نمودن الزامات آموزشی در موسسه ACEMI، به عضویت کمیته تولید محتوای این موسسه (CCC ) درآمد تا در تدوین و تولید محتوا و مقالات پایگاه دانش موسسه نقش موثری داشته است. مهندس مرادی با توجه به تخصص خود در زمینه مدیریت کسب‌و‌کار و به وسیله طی نمودن آموزش‌های مدیریت ساخت، در بخش مدیریت کسب‌و‌کار در صنعت ساخت (Construction Business Management) مشغول ارائه خدمات تخصصی بوده و هم‌اکنون به عنوان مدیر موسسه ACEMI مشغول به فعالیت است. عضویت در کمیته اجرایی اولین و دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، کارگروه ترجمه تخصصی اولین استاندارد مدیریت ساخت ایران و کمیته آموزش (PEC)، بخش دیگری از رزومه ایشان است.

 

خلاصه رزومه

- دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب‌وکار (MBA) از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی - 1402
-‌ دارای مدرک کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه تهران – 1397
- مدیر موسسه ACEMI
- عضو کارگروه ترجمه تخصصی اولین استاندارد مدیریت ساخت ایران
- عضو کمیته آموزش (PEC)
- عضو کمیته تولید محتوا (CCC)
- عضو کمیته اجرایی اولین و دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)
- مدرس، محقق و مشاور کسب‌و‌کار در صنعت ساخت (Construction Business Management)
- نویسنده مقالات تخصصی مدیریت ساخت (Construction Management) و مدیریت کسب‌و‌کار در صنعت ساخت (Construction Business Management)
- مدیر آموزش موسسه ACEMI از سال 1399
- مسئول برنامه‌ریزی و برگزاری بیش از 101 دوره‌ آموزشی در موسسه ACEMI در زمینه مدیریت ساخت و پروژه از سال 1398
- مشاوره در زمینه تدوین برنامه‌های تبلیغاتی و بازاریابی در زمینه مدیریت ساخت و پروژه از سال 1399


نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸