معرفی اجمالی

مهندس فاطمه پهلوان‌زاده با کسب رتبه 508 در کنکور سراسری، دارای مدرک مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر بوده و با کسب رتبه 170 در کنکور ارشد معماری سال 1400، از رشته تکنولوژی معماری از دانشگاه کاشان فارغ‌التحصیل شده‌اند. ایشان هم‌اکنون دانشجوی مقطع ارشد مهندسی و مدیریت ساخت در دانشگاه علم و صنعت است.
هم‌چنین خانم پهلوان‌زاده فعالیت حرفه‌ای خود را از مشاوره و تدریس ریاضی در مدارس غیر انتفاعی علوی از سال 1397 آغاز کرده و پس از آن به مدت 2 سال مسئول اجرای پروژه‌های آتلیه معماری و معماری داخلی بوده است. بازسازی و طراحی داخلی 3 پروژه بخش‌های دیگری از رزومه ایشان است. ایشان در حال حاضر به عنوان یکی از اعضای اصلی کمیته تولید محتوای موسسه ACEMI مشغول فعالیت هستند.

خلاصه رزومه:
- دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی (1400)
-‌ دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت از دانشگاه علم و صنعت (1403)
- مدیر تولید محتوا موسسه ACEMI
- عضو کارگروه ترجمه تخصصی اولین استاندارد مدیریت ساخت ایران
- عضو کمیته تولید محتوا (CCC)
- عضو کمیته اجرایی اولین و دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)
- عضو انجمن مدیریت ساخت آمریکا (CMAA)
- نویسنده مقالات تخصصی مدیریت ساخت (Construction Management) و مدیریت کسب‌و‌کار در صنعت ساخت (Construction Business Management)

نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.

ارتباط با موسسه
info@dralavipour.com
ساعات کار

شنبه الی چهارشنبه: ۱۷-۹ و پنجشنبه ۱۲-۸