معرفی اجمالی

فرشاد کریمی‌­نیا دارای مدرک مهندسی صنایع و گواهینامه حرفه ای مدیریت پروژه (PMP) از موسسه مدیریت پروژه آمریکا (PMI) می باشد. ایشان دارای بیش از 13 سال تجربه در پروژه‌ها و مگاپروژه های ملی و بین المللی و 8 سال سابقه مشاوره سازمانی و تدریس در حوزه مدیریت پروژه و نرم افزارهای تخصصی بوده و از مهمترین سوابق اجرایی ایشان می­توان به همکاری با کنسرسیوم تکنیمونت ایتالیا و نارگان در پروژه توسعه فاز 12 میدان گازی پارس جنوبی که یکی از بزرگترین پروژه‌­های صنعت نفت کشور لقب گرفته است، اشاره نمود. مهندس کریمی‌­نیا به عنوان Lead Engineer و مدیر برنامه ریزی و کنترل پروژه در طرح ها و پروژه هایی همچون توسعه پالایشگاه نفت اصفهان، توسعه میادین نفتی نرگسی و سپهر-جفیر، احداث پتروشیمی فیروزآباد (الفین چهاردهم)، مهندسی و خدمات تأمین کالا فاز 19 پارس جنوبی، تغییر Feed پالایشگاه فجر جم کنگان، پروژه کشوری شباب در صنعت IT و ICT، مطالعات معدنی و پروژه های عمرانی آب و آب رسانی ایفای نقش نموده اند. علاوه بر موارد فوق، ایشان به عنوان مدیر پروژه های استقرار دفتر مدیریت پروژه (PMO) و توسعه دپارتمان­های برنامه­ ریزی و کنترل پروژه با شرکت­های دولتی و خصوصی همکاری می نمایند.

طی بیش از 7 سال فعالیت تخصصی در شرکت نارگان به عنوان Lead Engineer برنامه ریزی و کنترل پروژه و همچنین سر ممیز IMS، مهندس کریمی‌نیا با شرکت های مطرح بین المللی از جمله Tecnimont و Uhde و Linde و Haldor Topsoe و همچنین بیش از 100 سازنده و تأمین کننده از کشور های اروپایی و جنوب شرق آسیا همچون Man Turbo و Neuman & Esser و JTC و Kangwon در پروژه های مختلف نفت و گاز همکاری نموده اند. همچنین، ایشان دارای سابقه همکاری Remote working به عنوان متخصص Power BI با شرکت های استرالیایی و متخصصین مقیم کانادا بوده و تاکنون در چندین سازمان داخلی و خارجی به طراحی و پیاده سازی داشبوردها و گزارشات مبتنی بر Power BI پرداخته اند.

از مهمترین سوابق آموزشی مهندس فرشاد کریمی‌نیا می توان به تدریس بیش از 2300 ساعت دوره های آموزشی PMBOK و Power BI و Primavera و EVM و آنالیز تأخیرات، کنترل هزینه، MSP و Excel در سازمان‌هایی همچون منطقه آزاد کیش، سازمان عمران، آب و خدمات منطقه ازاد کیش، اسنپ، دانشگاه صنعت نفت، دانش‌سرای نفت، شهرداری تهران، سازمان زیباسازی شهر تهران، مجموعه کارخانجات فن ژنراتور، پیشران صنعت تهران، مهندسی معدن پارس پی آزما، شرکت ارتباطات فرهنگ آزما، دوراندیشان برنا و همچنین دوره های خصوصی داخلی و خارجی و دوره های درون سازمانی در سایر سازمان ها اشاره نمود.


نظرات
هنوز نظری ثبت نشده است.
برای ثبت نظر ابتدا وارد پروفایل کاربری خود شوید.